Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SZUKAMY TEAMU NA SERWER FB SURVIVAL [REKRUTACJA NA DEDYK]


izajla14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Wzór podania:

Dlaczego ty:

znajomość komend:

konfiguracja permission oraz innych pluginów:

znajomość pluginów:

skype / mikrofon:

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc):

Opublikowano

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty,znam ortografię,byłem adminem/moderatorem na paru serwerach.

znajomość komend: 7/10

konfiguracja permission oraz innych pluginów:5/10

znajomość pluginów:7/10

skype / mikrofon: Posiadam

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc):Mogę płacić.

1399648286-U815990.png

Opublikowano

Dlaczego ty: Ponieważ znam się na żeczy mam duże doświadczenie miałem swoje 3 serwery z checia pomogl bym w ogarnięciu !

znajomość komend:

konfiguracja permission oraz innych pluginów:

znajomość pluginów: 9/10

skype / mikrofon: skype/ts ! mam all :D

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc):Oczywiscie!

Opublikowano

Dlaczego ty: Jestem ogar, byłem Właścicielem serwerowni HardSurvival

znajomość komend:100%

konfiguracja permission oraz innych pluginów:90 %

znajomość pluginów:90%

skype / mikrofon:mam Ts ale mikro sie zepsuło ;c

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc): Spoko

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Dlaczego ty: Posiadałem kilka serwerów , które utrzymywały się bardzo dobrze. Lecz zrezygnowałem z tego bo zżerały cały czas. Teraz jestem na kompie po 8 godzin dziennie, więc z dopilnowaniem serwera nie będzie problemu.

 

Znajomość komend: 10/10

 

Konfiguracja permissions i innych pluginów: 10/10

 

 

Znajomość pluginów: 10/10

 

 

Skype/Mikrofon: Posiadam Skype, TS 3 no i oczywiście mikrofon.

 

Składka (3,69 PLN): Nie ma problemu, kiedy będzie potrzeba wspomoge większą sumą.

Opublikowano

Dlaczego ty:Miałem kilka serwerów, jestem ogarnięty, na kanale yt mogę reklamować serwer (będę kręcił let's playe)

znajomość komend:100%

konfiguracja permission oraz innych pluginów:permissions od podstaw;d

znajomość pluginów:95%

skype / mikrofon:Posiadam

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc):LUZZ;d

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Dlaczego ty:ogarniam to co mam zrobic jestem solidny i znam sie na rzeczy admin u verteza i na starych sg nolife666 oraz na 3 innych serwerach admin i 1 moderator

znajomość komend:9.5/10

konfiguracja permission oraz innych pluginów:9.5/10

znajomość pluginów:10

skype / mikrofon:tsa.

czy będziesz płacił składkę (3,69 za miesiąc):Raczej tak ale sms

pozdrawiam nick w grze Diego_Pol

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...